Fun & Video

VIDEO/ E pabesueshme! Gaforrja arrin të shkruajë numra-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 09:36 | 12 June 2019

uk do ta besoni, por kjo gaforre arrin që të shkruajë numra në një letër të bardhë.

Videoja i ka mahnitur të gjithë, ndërsa gaforrja arrin të shkruajë deri në 6.

Së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve, falë aftësisë që t’i shkruajë numrat deri në gjashtë.

Shikoni dhe do mbeteni të mahnitur.

E pabesueshme! Gaforrja arrin të shkruajë numra on Vidnews.

Të tjera