Fun & Video

VIDEO/ Burri futet në dyqan dhe rreh brutalisht dy gra

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 07 May 2021

Një video tregon një skenë dhune në SHBA.

Një burrë ka dhunuar brutalisht dy gra aziatike, në një dyqan në Baltimore.

Sipas mediave të huaja, 50-vjeçari Darly Doles, ka hyrë në një dyqan pijesh alkoolike dhe ka sulmuar pa pushim dy gratë.

I gjithë momenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë në rrugë, e pamjet janë vërtetë tronditëse.

Sakaq, 50-vjeçari është arrestuar nga policia, ndërsa mbi të rëndojnë dy akuza për sulm të rëndë me dashje.

Nga krahu tjetër, janë ende të paqarta arsyet që e dërguan Doles të kryente aktin e dhunshëm.

Më poshtë pamjet e rënda:

Të tjera