Rozë

VIDEO/ Ardian Bujupi dorë për dore me Rina Balaj…

Autori: Gazeta inFokus 10:50 | 03 October 2023

Këngëtarët e njohur, Rina Balaj dhe Ardian Bujupi, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, për shkak të projekteve të reja që sjellin, të cilat shndërrohen menjëherë në hite.

Këtë fundjavë, dyshja ka qenë pjesëmarrës në dasmën e menaxherit të tyre, ku te ftuar kanë qenë artistë të shumtë shqiptar, si Bardhi, Kida, Sabri Fejzullahu, etj.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve, ishte një video ku Ardiani dhe Rina shfaqen të afërt me njëri tjetrin, duke kërcyer valle.

-Advertisement-

Videoja po bën xhiro në rrjet, ndërkohë që admiruesit e tyre shprehën se shkojnë si çift.

@balajrinnna ❤️#rinabalaj #fyp #fypシ #foryou #omgpage #balajrinnna ♬ original sound – RINAAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera