Rozë

Vetura luksoze e Morena Tarakut si të ishte banesë

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 22 February 2021

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja kosovare e cila ka vite që është zhvendosur për të jetuar në Turqi.

Jo vetëm në Kosovë por Morenën jeta luksozë e ka ndjekur edhe atje, gjë të cilën e dëshmojnë imazhet e saj.

Duke poseduar goxha pasuri, padyshim që Morena shëtitet me vetura luksoze për të cilat shpesh herë ka qenë edhe mjaft e përfolur.

Edhe sot ajo ka pozuar brenda njërës prej veturave të saj, ku ambienti brenda saj nga luksi i tepër po duket si të ishte dhomë banese, madje edhe me karrike të personalizuara M.T

Ndryshe, Morena para dy javësh ka lansuar projektin me Feron –‘Money’.

Të tjera