Lajme

Vetura godet murin e një shtëpie, lëndohen 4 persona (Video)

Autori: Gazeta inFokus 09:38 | 13 August 2018

4 persona kanë pësuar lëndime pasi një vetaksident trafiku ka ndodhur në fshatin Xërxë- Rahovec.

Aksidenti i ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit, dyshohet se ka ndodhur pasi makina ka dalë nga rruga dhe ka goditur murin e një shtëpie.

Në makinë ishin 4 persona të cilët janë dërguar në Emergjencë për trajtim.

-Advertisement-

Bëhet fjalë për një burrë, grua dhe 2 vajza.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera