Rozë

Vetura ‘copë-copë’, aksidentohet ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’

Autori: Gazeta inFokus 12:17 | 20 November 2023

Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’, Bruno Shemsho e ka nisur javën me një ngjarje aspak të këndshme. Mëngjesin e sotëm ai është përfshirë në një aksident rrugor. Ka qenë vetë Shemsho ai i cili përmes disa fotove në Instastory ka bërë të ditur incidentin.

Në njërën prej tyre ai shfaqet i gjakosur në fytyrë. Ndërsa në të tjerat shihet sesi mjeti me të cilin ai po udhëtonte është shkatërruar në pjesën e parme, si pasojë e përplasjes së fortë.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Studio Master në UNI – Universum International College dhe merr diplomë të fuqizuar nga Arizona State University

Të tjera