Sport

Veton Berisha startues nga minuta e parë për Norvegjinë

Autori: Gazeta inFokus 20:26 | 18 November 2020

Austria dhe Norvegjia sonte takohen në kuadër të ndeshjeve në Ligën e Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë në ora 20:45 dhe tashmë janë publikuar formacionet startuese.

Në radhët e kombëtares norvegjeze do të paraqitet edhe futbollisti shqiptar, Veton Berisha, i cili do të inkuadrohet nga minuta e parë.

Më poshtë gjeni formacionet e të dyja kombëtarëve./Gazeta inFokus/

 

Të tjera