Rozë

Vetëm kjo paraqitje, Kidës i kushtoi mbi 90 mijë euro

Autori: Gazeta inFokus 22:56 | 05 September 2022

Kida është një nga artistet që e shfaq jetën e saj luksoze.

Duke vizituar vende të ndryshme rreth botës si dhe nga veshja që bënë, ajo tregon se siguron mjaftë shumë të ardhura nga karriera e saj.

Artistja së fundmi ka bërë blerje mbi 90 mijë euro për një nga paraqitjet e saj në mes të detit në një anije luksoze.

Një palë të brendshme të zeza, dhe një mini fund si dhe aksesorët e arit asaj ia arrinte vlerën e 97.785euro,.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shqip Closet (@shqip.closet)

Të tjera