Lifestyle

Vetëkënaqej duke masturbuar disa herë në ditë, ja çfarë i ndodh në tru

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 23 July 2021

Vetëkënaqej disa herë në ditë duke masturbuar, por befas pëson një ndryshim në tru.

Një shtetas japonez, i varur nga masturbimi, pothuajse vdiq, pasi përfundoi ‘vetëkënaqjen’. Sipas raportit mjekësor, 51-vjeçari pësoi goditje në tru.

Mjekët u shprehën se burri vetëkënaqej disa herë në ditë dhe kjo u bë një problem i madh. Shtetasit japonez i filloi menjëherë një dhimbje koke dhe më vonë kjo u pasua me të vjella.

I shqetësuar për simptomat e tij të papritura, ai shkoi në Spitalin Universitar të Qytetit Nagoya. Mjekët vunë re se ai kishte presion të ulët të gjakut dhe ishte i çorientuar, të cilat janë dy shenja treguese të një goditje në tru.

Të tjera