Rozë

Veshur me fustan të shkurt, Morena Tarakut gati sa nuk i “shpërtheu” gjoksi

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 02 October 2021

Ajo ka zgjedh të publikojë imazhe të reja.

E veshur me një fustan ngjyrë bezhë me dekore të bukura rreth e qark, artistja shqiptare mori vëmendje me pozat.

Morena Tarakut fustani i shkurt i ka venë në pah gjoksin dhe këmbët joshëse me të cilat u komentua edhe nga ndjekësit dhe fansat e saj të shumtë në Instagram.

Këngëtarja e ka përfunduar dukjen me makijazh dhe flokët e rregulluara me ngjyrë të zezë teksa ka marrë poza në një ambient të mbyllur.

Ndryshe, së fundmi është paralajmëruar se Morena do e lansojë edhe një bashkëpunim me reperin, Stresi.

Të tjera