Rozë

Veshja e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ të pasmet Demi Roses

Autori: Gazeta inFokus 19:21 | 22 May 2020

Demi Rose nuk harron të provokojë me fotografi të reja.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë, e cila ia zbulonte pothuajse tërësisht të pasmet.

Në atë fotografi, ajo për pak minuta ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Edhe kësaj radhe ajo arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve me këtë paraqitje.

Të tjera