Lajme

Veseli: Gratë fermere, të pandashme për fillimin e ri në bujqësi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:26 | 15 May 2017

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli. Ka vizituar Suharekën ku është takuar me gratë  fermere.

Veseli ka thënë se gratë janë pjesë e pandashme e fillimit të ri në bujqësi dhe zhvillim ekonomik, transmeton infokusi.com

Postimin e plotë të Veselit bërë në rrjetin social “facebook” mund ta gjeni më poshtë:

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera