Rozë

Vesa Luma publikon pamje sapo ka dalë nga dushi!

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 05 September 2022

Atë ka kohë të gjatë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Ndonëse dikur ishte shumë aktive, Vesa Luma sot është më shumë e angazhuar si nënë dhe bashkëshorte

Ajo jetën e saj po e zhvillon e në Zelandën e Re bashkë me familjen e saj ngushtë dhe disi është larguar nga jeta e muzikës.

Vesa së fundmi ka publikuar një foto, sapo ka dalë nga dushi.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë imazh.

Të tjera