Rozë

Vesa e “Big Brother” po martohet në fshehtësi, ja disa detaje

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 19 April 2024

Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë.

Ndonëse nuk ka postuar së fundmi fotografi me një person fatlum, “Instagram Story” i saj sot ka ngjallur dilema.

Ajo ka postuar një vello të fotografuar nga afër, ndërkaq më pas një video ku duket me flok dhe grim të rregulluar.

-Advertisement-

Në sy bie mantili që në shpinë shkruan “Bride”, e që bie “Nuse”.

Vesa ka etiketuar edhe grimeren e saj, por që nuk dihet nëse vërtet po martohet apo është vetëm fotosesion.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera