Lajme

Vërshohet rruga në stacionin e Autobusëve në Prishtinë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:19 | 16 October 2020

Rruga për tek stacioni i Autobusëve në Prishtinë është bërë e pakalueshme për shkak të shiut që ka rënë që nga mëngjesi.

Në fotografitë që lexuesit e Gazetës inFokus kanë dërguar shihet se kjo pjesë është mbuluar tërësisht nga uji dhe është bërë e pakalueshme./Gazeta inFokus/

Të tjera