Lajme

Vërshohet Peja

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 16 October 2020

Qytetarët e Pejës ditën e sotme janë duke u përballur me vërshime, për shkak të reshjeve të shiut, shkruan Gazeta Infokus.

Këto vërshime kanë bërë që rrugët të jenë të pakalueshme, si dhe në shumë shtëpi janë shkaktuar dëme materiale.

Gazeta Infokus ka siguruar fotografi, në të cilat shihen dëmet që janë bërë si pasojë e shiut. /Gazeta Infokus/

Të tjera