Lajme

Vëllezërit nga Klina në gjendje të dehur rrihen mes vete

Autori: Gazeta inFokus 09:53 | 08 September 2022

Dy vëllezër janë arrestuar të mërkurën pas mesnatës në Klinë, shkruan Gazeta Infokus.

Kjo pasi ata sa ishin në gjendje të dehur janë rrahur mes vete.

E për rastin në fjalë është konsultuar edhe prokurori dhe me vendim të tij dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Derisa rasti në polici është iniciuar si “Lëndim i rëndë trupor”.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë (vëllezër), pasi ata janë rrahur mes vete dhe ishin nën ndikim të alkoolit. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, njofton policia./Gazeta Infokus/

Të tjera