Sport

Vedat Muriqi realizon supergol (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 03 December 2019

Fenerbahce dhe Istambulspor AS janë duke luajtur aktualisht në kuadër të Kupës së Turisë, shkruan Gazeta inFokus.

Fenerbahce është duke fituar me rezultat 3-0.

Golin e tretë për vendasit e ka shënuar sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Muriqi shënoi më të djathtën e tij një gol të bukur në minutën e 72’ për rezultatin 3-0./Gazeta inFokus/

Të tjera