Lajme

Vdes veterani i UÇK-së nga Podujeva

Autori: Gazeta inFokus 19:55 | 20 November 2023

Ka ndërruar jetë ish-veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nga komuna e Podujevës, Rrahman Sinani.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes rrjeteve sociale.

I ndjeri tash e disa vite po jetonte në Çeki.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Përsëri në shkollë me OFERTA shembullore!

Të tjera