Lajme

Vdes pronari i kompanisë kosovare

Autori: Gazeta inFokus 18:41 | 14 October 2021

Një lajm tejet i hidhur vjen për familjen Mikullovci nga Vushtrria ku siç njoftohet sot ka ndërruar jetë afaristi i njohur dhe njëri nga themeluesit e ndërmarrjes së njohur nga Vushtrria “Emona Center”

Agroni ishte njëri nga themeluesit e brendit të njohur të marketeve “Emona”, i njohur dhe afirmuar si në qytetin e Vushtrrisë e poashtu edhe jashtë tij.

Biznesi që e udhëhoqi Agroni punëson me qindra të rinjë e të reja si në Vushtrri e poashtu edhe jashtë saj, falë kontributit të tij të kahmotshëm.

Familja Mikullovci është një familje e njohur tregate në qytetin e Vushtrrisë, Agroni si pjesëtar i saj ishte ndër më të shquarit në këtë fushë.

Të tjera