Lajme

Vdes policja Miradije Berisha, ngushëllon Sindikata e Policisë

Autori: Gazeta inFokus 11:47 | 09 December 2023

Sindikata e Policisë së Kosovës ka ngushëlluar për vdekjen e pjesëtares së policisë Miradije Berisha.

“Me rastin e vdekjes së pjesëtares së policisë Miradije Berisha, familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!”,  ka shkruar Sindikata e Policisë së Kosovës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera