Lajme

Vdes personi që u plagos në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 15 May 2017

Një person i moshës 30-vjeçare ka vdekur si pasojë e shkrepjes së armës gjatë orëve të para të mesdites së sotme në qytetin e Gjilanit.
Gazeta Express merr vesh se viktima me dorasin kanë lidhje familjare.

Lajmin për vdekjen e një personi e ka konfirmuar zëdhënësi në policinë e Gjilanit.

“Një person tashmë ka vdekur. Policia dhe të gjitha ekipet janë në vendin e ngjarjes”, ka thënë shkurt Hashani për Gazetën Express.

Ndërsa, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mesdites në qendër të Gjilanit. Motivet e ngjarjes ende nuk dihen, ndërkohë që policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera