Lajme

Vdes një grua në Shtëpinë integruese në Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 29 September 2022

Një grua e cila ishte paciente në shtëpinë integruese në Ferizaj i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur, shkruan Gazeta Infokus.

Siç njofton policia, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 04:22.

“Është raportuar se një pacienteje femër në shtëpinë Integruese, i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera