Lajme

Vdes një grua në Institutin e Shëndetit Mendor në Shtime

Autori: Gazeta inFokus 09:55 | 18 November 2020

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për një vdekje në Qendrën e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime.

Për rastin në fjalë, detaje ka dhënë Policia e Kosovës.

 

HETIM MBI VDEKJEN  

 

Shtime  17.11.2020 – 20:02. Është raportuar se një f/k ka vdekur, e njëjta ishte duke u trajtuar në Qendrën e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime. Viktima është dërguar në QMF dhe mjekët është konstatuar vdekja. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion”, thuhet në raport.

Të tjera