Lajme

Vdes nga COVID babai i ish-këshilltarit të Glauk Konjufcës

Autori: Gazeta inFokus 11:51 | 03 April 2021

Skënder Kërçeli babai i ish-këshilltarit të Glauk Konjufcës gjatë kohës sa ishte kryediplomat, ka vdekur si pasojë e COVID-19.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët përmes një njoftimi në rrjete sociale.

Në njoftim thuhet se varrimi do të bëhet nesër dhe se për shkak të situatës me pandeminë nuk do të ketë të pame.

Skënder Kërçeli është babai i Ilir Kërçelit, ky i fundit ka shërbyer si këshilltar i Konjufcës në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Të tjera