Lajme

Vdes nëna me 2 fëmijët nga rrjedhja e gazit, fëmija tjetër në gjendje të rëndë

Autori: Gazeta inFokus 12:42 | 14 February 2020

Një nënë dhe dy fëmijët e saj kanë humbur jetën në Bulqizë  të Shqipërisë,  si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola, ndërkohë që fëmija i tretë ndodhet në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Guri, në njësinë administrative Ostren, ku ende ambulanca nuk ka mbërritur.

Aktualisht në vendngjarje ndodhen forcat policore.TCH.

Të tjera