Lajme

Vdekje e dyshimtë në Skenderaj

Autori: Gazeta inFokus 08:55 | 23 January 2022

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur të shtunën rreth orës 11:00 në Skenderaj, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe mjeku ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera