Lajme

Vdekja e 14-vjeçarit, Bali Muharremaj shkon në vendin e ngjarjes

Autori: Gazeta inFokus 18:50 | 02 January 2022

Pak më parë u raportua për një aksident me fatalitet në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc ku ka vdekur një 14-vjeçar dhe u lënduan dy të tjerë, shkruan Gazeta Infokus.

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka shkuar në vendin ku ndodhi aksidenti fatal.

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes një postimi në Facebook.

Me këtë rast Muharremaj ka ngushëlluar familjen e viktimës.

“Një i vdekur 14 vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc.

Ngushllime familjarëve!”, ka shkruar ai./Gazeta Infokus/

Të tjera