Sport

Vazhdon spektakli në ‘Anfield’, Liverpooli e barazon rezultatin ndaj Milanit

Autori: Gazeta inFokus 22:09 | 15 September 2021

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 47’.

Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka shënuar Mohamed Salah./Gazeta inFokus/

Të tjera