Lajme

Vazhdon përplasja Ahmeti-Mushkolaj, fyejnë rëndë njëri-tjetrin

Autori: Gazeta inFokus 13:27 | 01 October 2021

Pas përplasjes së mbrëmshme në emisionin “Debat Plus”, po vazhdojnë edhe sot thumbimet mes Shpend Ahmetit dhe Imer Mushkolajt, shkruan Gazeta Infokus.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka reaguar analistit Imer Mushkolaj pasi ky i fundit e quajti “dështak, dembel e i papërgjegjshëm”.

Ahmeti në reagimin e fundit i tha Mushkolajt paske qenë ti, teksa thotë që nuk ia ka përmendur emrin.
“A ti paske qenë, a? Se unë emër skam përmend! Jomelop kremë për djegie?” kishte shkruar Ahmeti./Gazeta Infokus/

Të tjera