Rozë

Vazhdon ditëlindja romantike e Melindës, emri i saj shkruhet në në urën e Bosforit

Autori: Gazeta inFokus 14:30 | 20 November 2021

Ditën e djeshme, Melinda Ademi, ka festuar ditëlindjen e 26-të.Pamjet nga festa e ditëlindjes nuk munguan dhe këngëtarja tregoi se si është surprizuar, shkruan GazetaBlic.

E rrethuar me trëndafila në një dhomë romantike, ajo nuk zbuloi se kush po e shoqëron.

Melinda ka postuar disa fotografi të reja nga një darkë romantike në Stamboll, madje u surprizua përsëri. Emri i Melindës është shkruar në urën e Bosforit.

Të tjera