Rozë

Vazhdojnë skandalet e reja në “Për’puthen”, Edi në lidhje dashurie jashtë programit i publikohet fotoja

Autori: Gazeta inFokus 15:08 | 29 September 2021

Djaloshi kosovar që është pjesë e “Për’puthen 3”, Edi, vazhdon të jetë një emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Çdo deklaratë e tij vazhdon të bëhet virale në rrjet, teksa nuk mungojnë edhe provokimet nga ana e tij, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, një skandal tjetër që ka filluar të komentohet edhe më shumë nga publiku është një foto e cila po qarkullon në medie.

Edi shihet afër një femre dhe filluan aludimet se ai është në lidhje të re dashurie, jashtë këtij programi.
Se cila është e vërteta neve na mbetet të presim reagimin e tij.

Të tjera