Lajme

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e një personi të zhdukur në Leposaviq

Autori: Gazeta inFokus 08:04 | 29 March 2024

Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim ka bërë të ditur se po vazhdojnë kërkimet për gjetjen e një personi të zhdukur në Leposaviq.

Në një postim në Facebook thuhet se ekipet e tyre janë aktivizuar pas thirrjes nga Policia e Kosovës.

“Pas thirrjes nga Policia e Kosovës për ndihmën në gjetjen e një personi të zhdukur në Leposaviq, ekipet tona janë aktivizuar nga dje, ku edhe është duke vazhduar kërkimi ende së bashku me Policinë e Kosovës dhe ekipin e zjarrfikëseve për gjetjen e qytetarit nga Leposaviqi”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera