Lajme

Valon Syla: Taksisti më tha Vet-menaxhimi s’është Asociacion, i thashë qysh s’po të vjen marre

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 23 March 2023

Gazetari Valon Syla ka treguar në emisionin Pressing në T7 një ngjarje që i ka ndodhur sot gjatë kohës kur kishte hipur në një taksi.

Ai fillimisht ka thënë se qeveria po tregohet jo e sinqertë kur po thotë se nuk do të krijohet Asociacioni dhe po e përdorë fjalën “vetëmenaxhim”

“Hipa sot në taksi dhe më tha ai se vetëmenaxhimi nuk është Asociacion”, tregon ai.

“Nuk dita cka me bo. Ishte në moshë, kishte 52 vjet. I thashë qysh spo të vjen marre i paske do vjet. E cka po mendon se osht? Hupi. Nuk e dike ku osht dhe i hupi rruga”, përfundoi Syla.

Importuesi nga SHBA-ja: Devolli Corporation me standarde amerikane

Të tjera