Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës së lënduar  

Autori: Gazeta inFokus 18:38 | 27 September 2021

Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, mesjavën e kaluar pësoi një lëndim në këmbën e tij, shkruan Gazeta inFokus.

Lëndimi i pësuar nga Berisha doket kogja serioz në bazë të një fotografie të publikuar nga vet ai.

Futbollisti kosovar ka postuar në instagram këmbën e tij pas çepjes.

Më poshtë keni postimin e Berishës, i cili premton se do të rikthehet edhe më i fortë nga ky lëndim./Gazeta inFokus/

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, tatuazh dhe teksti

Të tjera