Lajme

Valdete Idrizi: Sot u dhanë 22 banesa në veri, pse po heshtë kryeministër?

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 12 October 2020

Deputetja nga radhët e PDK-së Valdete Idrizi, ka kërkuar sqarim për dorëzimin e çelësave të 22 apartamenteve në veri, të cilat janë ndërtuar gjatë pandemisë dhe mos reagimin e kryeministrit Avdulla Hoti, shkruan Gazeta inFokus.

“Kryeministër gjatë tërë ditës sot keni heshtur, pse po heshtni për 22 apartamentet që iu ndanë sot banorëve serb në veri?”, ka thënë Idrizi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera