Rozë

Vajzë apo djalë? Noizy jep lajmin surprizë

Autori: Gazeta inFokus 13:05 | 12 July 2019
Noizy gjithmonë ka preferuar që jetën e tij private ta mbajë mjaft sekret, duke e bërë muzikën të vetmen gjë nëpërmjet së cilës fansat e tij të marinn vesh gjërat më të reja.Edhe pse ai është babai I një vajze të quajtur Leandra, reperi preferon që atë ta mbajë jashtë syrit të publikut. Madje deri para pak kohësh ne nuk e dinim se Noizy kishte edhe një motër, por patëm mundësinë ta shihnim vetëm në ditën e saj të martesës.

Në Instagram-in e tij reperi na njohu edhe me një lajm të ri. Teksa ka shpërndarë një foto ku shihen këmbët e një djali dhe vajze sipër një tortër, simbolikisht Noizy na tregon se shumë shpejt ai do të behet dajë për herë të dytë.

“Vajzë apo djalë?” – është pyetja që reperi shtron dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur për të se tani.

-640-0-5d284bd0dee5b.jpg

 

Të tjera