Rozë

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës po i ‘lun’ djemtë me asetet e saj në plazh

Autori: Gazeta inFokus 20:36 | 21 June 2021

Rozafa, është vajza e dy këngëtarëve të mirënjohur kosovarë, Shkumbin dhe Mimoza Kryeziu.

Ajo nuk është se është një emër i pa njohur në mediat rozë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi teksa shihet në plazh.

Shiko fotografin dhe binduni sa e zjarrtë duket.

Të tjera