Rozë

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës ngitë temperaturat në fustanin shumë të hapur

Autori: Gazeta inFokus 19:12 | 07 September 2021

Rozafa është njëra nder vajzat me bombastike që kanë çiftet e estradës shqiptare.

Ajo është vajza e dy këngëtareve të mirënjohur, Shkumbin Kryeziu dhe Mimoza Mustafa, shkruan InfoKosova.

Duke e paraqitur vetën në shumë fotografi edhe këtë herë Rozafa diti të godite.

Ajo pozoj e veshur me një fund të zi i cili ishte goxha i hapur teksa kishte vënë në pah këmbën e saj seksi.

Të tjera