Rozë

Vajza e Mozzik dhe Loredanës me “Rolex” në dorë

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 12 June 2019

Mozzik dhe Loredana së fundi janë çifti më i përfolur i estradës.

Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën kujdesen shumë si Loredana, ashtu edhe Mozziku.

Reperi ka postuar një fotografi të ëmbël të vogëlushes, në të cilën shihet se ia kishte vendosur në dorë ‘Rolexin’ e tij.

Të tjera