Rozë

Vajza e ish-futbollistit të njohur tërbon rrjetin (FOTO )

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 06 April 2021

Modelja Bianka Gaskoin, vajza e futbollistit të njohur anglez, Pol Gaskoin, ka uruar ndjekësit e saj me rastin e festës së Pashkës, me një set fotografik superseksi.

Bianka, e veshur me bikini të zeza provokon ndjekësit teksa në kokë ka vendosur një palë veshë lepuri dhe shkruan: ”Ju dërgoj puthje lepurushësh dhe Gëzuar Pashkët”.

Foto kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente, teksa biondja seksi di si t’i bëjë ndjekësit për vete.

Të tjera