Rozë

Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 21 November 2020

Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qënë ka treguar si e kanë ngacmuar djemtë e socialistëve.

Vajza e ish-deputetes së PD, thotë:

‘Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’

Të tjera