Rozë

Vajza e Gjystes reklamon vithet, por diçka tjetër mori vëmendje

Autori: Gazeta inFokus 23:14 | 26 April 2021

Rosana Vulaj, është bukuroshja e këngëtares Gjyste Vulaj.

Rosana është vajza e vetme e këngëtares ku ka një ngjashmëri të madhe më nënë e saj.

Zeshkania ka një shtat të gjatë dhe asetet e saj të bollshme e bëjnë të komentohet në media rozë, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj instagram, Rosana u sigurua të reklamoj të pasmët e saj, por vëmendjen më të madhe mori vetura luksoze pran saj.

Të tjera