Lajme

Urimi i Bedri Hamzës me rastin e Vitit të Ri 2022

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 31 December 2021

Kryetari i komunës së Mitrovcës, Bedri Hamza, ka uruar të gjithë qytetarët e Mitrovicës me rastin e festës së ndërrimit të motmoteve.

Më poshtë urimi i Hamzës:

Në emër të Komunës së Mitrovicës, ju uroj festën e Vitit të Ri, duke ju dëshiruar shëndet, harmoni, lumturi dhe çdo të mirë në jetë.

Uroj që viti 2022 të jetë një vit i begatë për të gjithë, të jetë një vit i ndryshimeve pozitive, një vit që do të sjellë mirëqenie më të mirë për të gjithë qytetarët e Mitrovicës.

Viti i Ri 2022, uroj dhe shpresoj që t’i përmbushë të gjitha dëshirat dhe synimet tuaja.

Urime të përzemërta dhe suksese për të gjithë në vitin 2022.

Të tjera