Sport

Unikkatil mban koncert në Zvicër, takohet me futbollistin e kombëtares së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 17:41 | 01 December 2019

Unikkatil gjatë sezonit veror kishte ardhur në Kosovë ku mbajti një varg koncertesh në qytete të ndryshme, ai tani ka vazhduar me performancë edhe në Zvicër.

Reperi shqiptar ishte i ftuar në një nga klubet e natës, ku kishte performuar disa orë dhe atmosfera e krijuar do mbetet në kujtesën e publikut për një kohë të gjatë.

Unikkatil gjatë qëndrimit të tij në shtetin zviceran është takuar edhe me futbollistin Kosovar Benjamin Kolollin me të cilin ndau një imazh në profilin e ‘TBA’ në Instagram.

Të tjera