Rozë

“Unë kom me flejt me thikë te krevati”, deklarata që nxiti debatin e ashpër mes Semit dhe Fifit

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 27 October 2021

Një debat i ashpër gjatë javës ka ndodhur mes Semit dhe Fifit, e gjithë kjo për një shkop që këngëtarja nga Kosova po e mbante në duar.

Por, Fifi ka bërë të ditur se ajo që e ka nervozuar ka qenë një deklaratë e Semit e bërë gjatë këtyre ditëve. “Diçka që më ka prekur kanë qenë thikat”, thotë fillimisht Fifi.

“Unë kom me flejt me thikë te krevati e do flej e fundit. Mu duk vetja si psikopat, si skizofren”, shprehet Fifi me deklaratën e Semit.

Kujtojmë se gjatë spekaklit sonte, Semi Jaupaj ka pësuar një sulm paniku.

Të tjera