Rozë

“Unë e kam njoft rojën”, Luizi shpërthen në lot pas vdekjes së punonjësit të Top Channel

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 28 March 2023

Edicioni i Big Brother Albania ka nisur me lajmin për vdekjen e rojes së Top Channel, Pal Koka.

Më i prekuri nga banoret ka qenë Luizi i cili tha se e ka njohur rojën në fjalë.

“Unë e kam njoft rojën, e di nga emri. Akt makaber , kur goditet fjala e lire është nuk e di si ti vë emër se akt terrorist është mund të them që mund te ia dalim duke dhëne force njeri tjetrit dhe me mbështetjen tuaj”, tha Ejlli sonte në BBVA

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera