Lajme

Ujqit shfaqen në pikë të mëngjesit në këtë qytet të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 11:27 | 08 December 2021

Mëngjesin e ditës së djeshme në Dragash janë parë dy ujq.

Sipas raportimit të Televizionit Opoja, ata janë parë rreth orës 07:30 në afërsi të rrugës kryesore afër një fabirke në Dragash.

Një person ishte duke e dërguar djalin e tij në shkollë dhe i ka parë këta dy ujq.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera