Sport

‘Ujku qimen e ndërron, por zanatin se harron’, shikojeni supergolin e Francesco Tottit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 14 January 2020

Francesco Totti e kanë venë në shprehje thënien e moçme “Ujku qimen e ndërron, por zanatin se harron”, shkruan Gazeta inFokus.

Ish-sulmuesin legjendar i Romës ka realizuar një supergol nga një kënd thuajse i pamundur.

Totti ishte duke luajtur një ndeshje qejfi më 8 lojtarë.

Italiani është pensionuar nga futbolli në vitin 2017, por formën dhe klasin e tij vazhdon ta shfaqë sa herë që ti jepet mundësia.

Më poshtë keni golin fantastik të realizuar nga legjenda italian./Gazeta inFokus/

Të tjera