Rozë

U ul në gjunjë, ky veprim e bëri të qajë Elvana Gjatën

Autori: Gazeta inFokus 14:36 | 19 June 2024

Pak ditë me parë Elvana Gjata organizoi një koncert në Gjermani ku mblodhi mijëra shqiptarë.

Artistja gjithashtu ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram” disa pamje nga koncerti, ku në një prej tyre është shfaqur duke qarë.

Ndryshe nga kjo Elvana njihet për zërin dhe stilin unik qe e karakterizon në skenën e muzikës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera